Achterloop schrobmachine schrobzuigmachine HD Floorpul Opal 80 in de praktijk

HD Floorpul Opal 80 achterloop schrobzuigmachine voor Kayim Group: achterloop schrobmachine voor grote fabrieksoppervlaktes.

Datum

januari 2026

Bedrijf

Kayim Group


Kayim Group zocht een vervangende achterloop schrobmachine voor diverse ruimtes in de fabriek. De bestaande Factory Cat was vijf jaar oud en toe aan vervanging. Na een succesvolle demonstratie met de HD Floorpul Opal 80 was de keuze snel gemaakt. HD van Dijk Reinigingstechniek leverde de oplossing.

Uitdaging

De betonvloeren in de fabriek zijn gedeeltelijk voorzien van een coating en de ruimtes variƫren in breedte. Er was een achterloop schrobmachine nodig die krachtig genoeg is voor grote oppervlaktes en vettige vervuiling, maar tegelijkertijd wendbaar genoeg om door smalle ruimtes te manoeuvreren.

HD-Floorpul-OPAL80-industriële schrobzuigmachine

Oplossing

De HD Floorpul Opal 80 combineert krachtige reiniging met goede wendbaarheid. Door gebruik te maken van pads onder de achterloop schrobmachine was het mogelijk de vettige vervuiling van de coatingvloer te verwijderen. De krachtige zuigmotor laat de vloer na het schrobben droog achter. Door de grote tanks en schrobbreedte worden grote oppervlaktes snel en eenvoudig gereinigd. De grote opening van de vuilwatertank maakt het reinigen ervan eenvoudig.

Door grote tanks en schrobbreedte is het reinigen van grote oppervlaktes snel en eenvoudig."

Resultaat

Kayim Group reinigt de fabrieksvloeren nu efficiƫnt met de HD Floorpul Opal 80. Een krachtige achterloop schrobmachine die grote oppervlaktes snel aanpakt, vettige vervuiling verwijdert en de vloer droog en schoon achterlaat.

Remco Visser

Remco Visser

Accountmanager

Stel uw vraag aan een specialist.

We hopen dat we u ook als klant mogen verwelkomen. Mocht u vragen hebben, dan kunt u ons tijdens kantooruren bereiken of laat uw gegevens achter, dan bellen wij u.

Keuzehulp